Kezdőlap » FESTÉK FESTÉSHEZ » Olajfestékek » TalensArtCreation 200 ml oljfestékek
Az ArtCreation Essentials olajfestékek rendkívül sokoldalú festékfajta, ahol a vékony vagy az erősen paszta-szerű bevonat közül választhat. A festékpaletta 36 színt tartalmaz, magas vagy nagyon magas fénystabilitással (+++), aminek köszönhetően múzeumi körülmények között a színek legalább 80 évig változatlanok maradnak.
Ezeknek a festékeknek az egyedisége az, hogy ugyanolyan állapotban száradnak meg, amilyenben felhasználták őket. A kiterjedése és a színintenzitás elvesztése nélkül! A festékek a kiszáradás után is megtartják ugyanazt a színintenzitást, mint amikor alkalmazták őket. Nincs térfogatveszteség és az ecsetvonás ugyanolyan éles (nedves vagy száraz).
Az ArtCreation Essentials olajfestékek minden olajtechnikához alkalmazhatók, például "nedves és nedves", rétegezés, stb. A szárítási idő a festék vastagságától függ. A munkánál használt ecseteket és egyéb segédeszközöket speciális oldószerekkel (Royal Talens olaj médiák: 032, 089, 090) ajánlott tisztítani.
Legkedveltebb
Royal Talens Van Gogh akril festékek - 10 x 40 ml készlet
Royal Talens Van Gogh akvarell festékek - 24 kehely
Royal Talens Van Gogh akvarell festékek - 24 kehely
Royal Talens Rembrandt akril festékek